Fit słodycze- czy naprawdę są zdrowe?

Fit słodycze- czy naprawdę są zdrowe?

Fit słodycze. Nie twój przeciętny, codzienny, tradycyjny batonik. Kiedy mówię fit, mam na myśli dobry rodzaj fit. Taki, po którego zjedzeniu możesz czuć się dobrze… przynajmniej przez większość czasu.

 

Wielu z nas zna jeden z najbardziej popularnych fit batoników, „Quest Bar„. Jest to świetna opcja dla osób, które są na restrykcyjnej diecie i szukają smakołyków, które nie zrujnują ich diety. Quest Bar jest napakowany białkiem i błonnikiem, aby dać Ci trwałą energię i utrzymać uczucie sytości na dłużej. Ale co z innymi batonikami? Czy są one zdrowe, czy też zawierają zbyt wiele kalorii i cukru, aby można je było uznać za dobre dla Ciebie?

 

Jeśli szukasz, aby dokonać mądrego wyboru, jeśli chodzi o zakup słodyczy, pamiętaj o tych wytycznych:

-Im wyższa zawartość białka, tym lepiej: Wyższe ilości białka pomoże Ci czuć się pełniejsze dłużej i nie pozostawi cię z cukrowym krachu zaraz po zjedzeniu batonika.

-Unikaj dodatku cukru, jeśli to tylko możliwe: Udowodniono, że cukier jest zły dla naszego zdrowia, a także uzależnia – jeśli masz zamiar oddać się czemuś słodkiemu, upewnij się, że zawiera on naturalny cukier pochodzący wyłącznie z owoców lub warzyw.

 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie feedfit.pl