Gdy dobro zwierząt to priorytet – blog Eggersmann dla kochających konie

Gdy dobro zwierząt to priorytet – blog Eggersmann dla kochających konie

Posiadasz stadninę? Jesteś jeźdźcem? Z pewnością zdrowie Twojego zwierzęcia jest dla Ciebie kwestią nadrzędną. W takiej sytuacji blog firmy Eggersmann jest miejscem, które powinieneś regularnie śledzić.

Słowa wsparcia i doradztwo specjalistów 

Eggersmann jest znanym wszystkim producentem specyfików pielęgnacji Koni, jakościowego pokarmu oraz suplementów w Europie, jednak od niedawna firma kładzie nacisk na walory edukacyjne, prowadząc blog poświęcony pielęgnacji koni. 

Znajdziesz tam informacje dotyczące pielęgnacji regularnej, ale również pozabiegowej. Wsparcie w kwestii doboru sposób żywienia, oraz suplementacji wzmacniającej, która pozwoli zwierzęciu na zrównoważony rozwój podczas treningów. Nie pominięto również zagadnień z zakresu behawiorystki, bowiem jak wiemy ogiery bywają niesforne.

Blog regularnie wzbogacany o treści niemonotematyczne!

Pielęgnacja szlachetnego zwierzęcia, jakim jest koń, bywa skomplikowana, a jej prawidłowa realizacja praktycznie nie jest możliwa bez udziału specjalistów. Na blogu Eggersmann zetkniesz się z zakresem treści dającym doskonałą podstawę do dalszego kształcenia się w zakresie prewencji przed zdrowotnymi powikłaniami, kształtowaniem charakteru zwierzęcia oraz planowaniu drogi jego rozwoju. 

To wyjątkowa okazja, aby poznać te równie wyjątkowe zwierzęta. Zachęcamy do odwiedzin, to nic nie kosztuje, a wiedza płynąca z wieloletniego doświadczenia jest na wagę złota.