Jaki alkohol dać w prezencie?

Jaki alkohol dać w prezencie?

Jest takie stare powiedzenie: „Kiedy masz wątpliwości, daj butelkę wina„. Ale w dzisiejszych czasach nie jest to taka pewna rzecz. Jeśli jesteś taki jak ja, prawdopodobnie nie wiesz, jak poruszać się po świecie wina poza ulubioną etykietą w sklepie spożywczym. To straszne! Po pierwsze, istnieją wszystkie rodzaje wina – czerwone, białe, musujące i inne. Następnie są różne rodzaje czerwonego wina (pinot noir, merlot…), różne rodzaje białego wina (Chardonnay, Riesling…), a potem są wszystkie rodzaje smaków, które ludzie lubią dodawać do mieszanki – wino musujące, wina słodkie i wina aromatyzowane. Jeśli nie wiesz, co kupić dla swoich przyjaciół, możesz spędzić godziny w sklepie monopolowym myśląc nad tym, jaki rodzaj alkoholu podarować.

 

Zostawiamy zatem kilka propozycji:

-Dla twoich przyjaciół, którzy kochają piwa rzemieślnicze: Idź z dobrym amerykańskim Microbrew. Na przykład: Sierra Nevada Pale Ale lub Anderson Valley Brewing Company Boont Amber Ale.

-Dla przyjaciół, którzy kochają owocowe drinki: Podaruj im ładną butelkę szampana lub wina musującego. Na przykład: Veuve Clicquot Ponsardin Brut Champ

 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie joysy.pl