Makijaż w 5 minut – jak go wykonać?

Makijaż w 5 minut – jak go wykonać?

Makijaż to nie tylko coś, co kobiety robią, aby ładnie wyglądać. Może być sposobem na wyrażenie swojej osobowości i może pomóc Ci poczuć się bardziej pewną siebie i poukładaną. Oto lista wskazówek i trików dotyczących makijażu, których wykonanie zajmie ci 5 minut, ale dzięki nim będziesz wyglądać wspaniale!

 

-Jeśli chcesz zacząć od czegoś małego, zatrzymaj się w drogerii w drodze do domu z pracy i kup kilka tuszy do rzęs i szminek. Są to niezbędne elementy w każdej torbie do makijażu.

 

-Używaj zalotki do rzęs przed nałożeniem tuszu. Jest to jedna z najprostszych rzeczy, które można zrobić, aby natychmiast otworzyć oczy i sprawiają, że wydają się bardziej czujny.

 

-Zacznij od wewnętrznego kącika oka i nakładaj tusz od nasady rzęs do końcówki. Pomoże to wydłużyć rzęsy i nadać im pełniejszy wygląd.

 

-Nakładaj podkład oszczędnie, cienkimi warstwami, aby uzyskać naturalny wygląd, ale nie zapomnij o dokładnym wymieszaniu go z cerą za pomocą gąbki do makijażu, aby nie wyglądał na zbity. Możesz również nałożyć podkład bezpośrednio po nawilżeniu skóry, aby uzyskać jeszcze gładsze wykończenie.

 

-Wybierając szminkę pamiętaj, że jaśniejsze odcienie rozjaśnią Twoją twarz, natomiast ciemniejsze podkreślą Twój naturalny kolor ust. Najważniejsze jest znalezienie takiej, która będzie współgrała z odcieniem Twojej skóry i oczu. 

 

Więcej makijażowych porad znajdziesz na stronie ohmadame.pl