W jakich ubraniach przyszła mama będzie czuła się komfortowo?

W jakich ubraniach przyszła mama będzie czuła się komfortowo?

Ciało kobiety w ciąży przechodzi wiele zmian. Wraz z postępem dni, będzie chciała nosić ubrania, które mogą pomieścić jej zmieniające się ciało. Wybór odpowiedniej odzieży ciążowej oznacza rozważenie, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza i jaka będzie pasowała w miarę postępu ciąży.

Najlepszym sposobem, aby się dowiedzieć, jest przymierzenie kilku różnych rodzajów odzieży ciążowej. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji:

Dżinsy ciążowe

Jeśli chcesz wyglądać stylowo i czuć się komfortowo, to dżinsy są drogą do zrobienia. Są one dostępne w różnych stylach i kolorach i mogą być noszone przez całą ciążę i poza nią. Jeansy zapewniają dużo miejsca na brzuch i biodra, a jednocześnie wygodnie dopasowują się do nóg i linii talii.

Sukienki ciążowe

Sukienki są wygodne, ponieważ nie wymagają ciągłego dopasowywania, jak spodnie; mają elastyczną talię, która może rozciągać się wraz z rosnącym brzuchem, więc nie musisz się martwić o ciągłe podciąganie spodni lub wychodzenie z nich podczas chodzenia po domu lub biegania z dziećmi. Sukienki oferują również większe pokrycie niż szorty lub spódnice, co może być świetne, jeśli chcesz coś

Ubrania do karmienia piersią

Odzież do karmienia piersią jest zaprojektowana tak, aby umożliwić Ci jak największą swobodę i komfort gdy jesteś poza domem. Często mają dyskretne otwory, abyś mogła łatwo nakarmić dziecko, i mogą być noszone z codziennym biustonoszem lub stanikiem do karmienia.

Jeśli karmisz piersią przez cały czas, warto zainwestować w kilka dobrej jakości biustonoszy do karmienia. Zapewnią one doskonałe wsparcie podczas karmienia dziecka i pomogą Ci zachować komfort przez cały dzień. Oferujemy również topy do karmienia, które można nosić pod innymi topami lub samodzielnie.

Możesz również rozważyć zainwestowanie w akcesoria do karmienia piersią. Na przykład nasze urocze poduszki sprawią, że czas karmienia będzie jeszcze bardziej relaksujący, dając Ci miękkie miejsce, na którym główka dziecka będzie mogła się oprzeć podczas karmienia (i są naprawdę ładne!).