W jakie rzeczy należy zaopatrzyć się, otwierając bar?

W jakie rzeczy należy zaopatrzyć się, otwierając bar?

Otwarcie baru to skomplikowany proces, ale również ekscytujący. Będziesz pracować z ludźmi, których lubisz, w środowisku, które lubisz i będziesz za to płacić.

Nie chodzi tylko o pieniądze, ale także o doświadczenie. Każdego dnia możesz uczyć się nowych rzeczy i poznawać nowych ludzi. Ale jeśli otwierasz bar, są pewne materiały, w które musisz się zaopatrzyć przed otwarciem biznesu.

Szklane naczynia

Będziesz potrzebował różnych szklanek do odpowiednich koktajli i napojów. Dodatkowo, upewnij się, że masz wystarczająco dużo szklanek do soku i tumblers do picia wody oraz napojów gazowanych.

Wiaderka do lodu

Będziesz potrzebował wiaderek do lodu ze szczypcami, aby Twoi barmani mogli łatwo wziąć lód z pojemnika i umieścić go w drinkach bez moczenia rąk i brudzenia lodu.

Pojemnik na lód

Upewnij się, że Twój bar ma wystarczająco duży pojemnik na lód, aby pomieścić cały lód potrzebny w godzinach szczytu (zwłaszcza jeśli pracuje tylko jedna osoba). Upewnij się również, że za nim jest miejsce, aby barmani mogli łatwo chwycić torby bez konieczności przewracania się na nich podczas pracy za barem.

Miksery i przybrania

Ważne jest, aby Twój bar miał wszystko, co jest potrzebne do przygotowania mieszanych drinków – nie tylko tych prostych, jak gin z tonikiem, ale także ulubionych, jak mojito czy martini. Ważne jest również, aby mieć pod ręką dużo przybrań, takich jak oliwki i plasterki cytryny.

Nie zapomnij o meblach

Jednym z najważniejszych czynników przy tworzeniu baru są meble. Musisz upewnić się, że jest wystarczająco dużo miejsc siedzących dla Twoich gości – ale nie za dużo, ponieważ może to stworzyć wąskie gardło i spowolnić obsługę. Idealna liczba stołków zależy od tego, ile osób może przyjść w danym momencie (i jak długo pozostaną). W celu ich nabycia, warto przejrzeć następująco ofertę, znajdującą się na stronie https://dkwadrat.pl/stolki-barowe.