Odkurzacz bezprzewodowy- co warto wiedzieć?

Odkurzacz bezprzewodowy- co warto wiedzieć?

Odkurzacz bezprzewodowy łączy w sobie najlepsze cechy obu urządzeń: swobodę, jaką daje urządzenie bezprzewodowe, i dużą siłę ssania. Odkurzacze przewodowe są świetne pod wieloma względami, ale mają też swoje wady. Jednym z największych problemów jest to, że muszą być podłączone do gniazdka elektrycznego. To nie tylko ogranicza zasięg sprzątania, ale także ogranicza ruchy użytkownika.

 

Różnica między odkurzaczami bezprzewodowymi a przewodowymi staje się oczywista, gdy zaczynasz odkurzać schody lub inne miejsca, gdzie nie możesz podłączyć odkurzacza. W przypadku odkurzacza przewodowego można go po prostu podnieść i przenieść do innego pomieszczenia – w przypadku odkurzacza bezprzewodowego trzeba go ciągnąć za sobą, gdziekolwiek się idzie, co często jest frustrujące i męczące.

 

Uwolnienie od kabli cieszy większość ludzi, ale jeśli kupujesz odkurzacz bezprzewodowy, musisz wziąć pod uwagę coś więcej niż tylko fakt, że jest on bezprzewodowy. Bezprzewodowość nie oznacza, że wszystkie modele są takie same – istnieją między nimi różnice, a niektóre z nich są dość istotne. Warto wiedzieć, jaki zasięg ma odkurzacz bezprzewodowy i jaki jest czas pracy na baterii. Pierwszy z nich określa, jak dużą powierzchnię można oczyścić bez konieczności ładowania baterii (lub zmiany źródła zasilania).

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie rockethome.pl